Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Często, z racji wykonywanego przeze mnie zawodu spotykam się na swojej drodze z osobami które zostały zdradzone przez Partnera, Małżonka bądź też – Partnerkę, Małżonkę. Tutaj nie ma reguły.

Życie obecnie toczy się bardzo szybkim i wartkim nurtem. Zbyt często pogoń za pieniądzem prowadzi do rozpadu stosunków między partnerami.

Pomocny wtedy do powtórnego nawiązania więzi międzyludzkiej staje się internet. Internet, potężne medium zarówno źródło wszelakiej maści informacji jak również potencjalne zagrożenie….

To właśnie w sieci nawiązuje się gro wirtualnych znajomości które z biegiem czasu zmieniają się w realne romanse…

Zatem jeśli widzisz, że Twój partner/Partnerka zaczyna zbyt długo przesiadywać w internecie kiedy wchodzisz do pokoju nagle zamyka monitor komputera uniemożliwiając tym samym rzucenie okiem na to co dzieje w sieci…. Należy zwrócić uwagę na to, że coś może być nie tak. Monitorowanie komputera w obecnym czasie nie jest niczym trudnym. Obecnie na rynku mamy do czynienia z wieloma rozwiązaniami które umożliwią niejawny nadzór nad tym gdzie i kiedy oraz z kim Twój Partner bądź Partnerka prowadzą rozmowy w sieci oraz co tak na prawdę jest ich tematem.

Teraz usłyszę słowa krytyki: Jak można inwigilować kogoś z kim jesteśmy i kogo darzymy uczuciem. Hm…

Jest takie powiedzenie marketingowe jednego z ubezpieczycieli w Polsce: Przezorny zawsze ubezpieczony. 😉

Proszę sobie z tego wnioski dla siebie wyciągnąć.

Drugą rzeczą jest – telefon. Częste smsy, telefony, dziwne „połączenia” o różnych porach dnia i nocy. Do tego nierozstawanie się z aparatem telefonicznym… chorobliwe noszenie go przy sobie…wychodzenie do toalety a nawet pod prysznic… To znak, że dzieje się coś niedobrego. Warto baczniej zwrócić uwagę na zachowanie swojego Partnera/Partnerki.

W 75% zaczyna się bądź jesteśmy już w trakcie romansu.

Oczywiście nie można generalizować, ale kiedy dostrzegamy takie dziwne zachowanie musimy brać pod uwagę każdą okoliczność, nawet tę najbardziej nieprawdopodobną.

Jakie jeszcze symptomy w zachowaniu bliskiej osoby powinny wzbudzić Twoje podejrzenia?

Zatem wyliczając, poza internetem i telefonem:

– nadmierna i nienaturalna dbałość o wygląd zewnętrzny w szczególności: ubiór, perfumy, fryzurę

– zbytnia nerwowość ukierunkowana najczęściej na nagłą agresję i szukanie „zwady”, wypominanie małych przykrych rzeczy z dawnych czasów trwania związku – szukanie awantury na siłę.

– zapach obcych perfum na garderobie, bądź w samochodzie na pasach bezpieczeństwa 😉

– włosy na odzieży.. obce włosy 😉

– „boląca głowa” i inne wymówki

– szybkie kąpiele od razu po wejściu do domu

– coraz częstsze zostawanie w pracy po godzinach i nazbyt częste wyjazdy integracyjno-delegacyjne

To najczęstsze symptomy i znak, że coś jest nie tak jak być powinno. Oczywiście nie można popadać w paranoję i należy dokładniej przyjrzeć się drugiej osobie czy aby trzeciej osoby nie macie w związku.

Kilka z powyższych występujących razem w ciągu daje nam już niejako pewność, że mamy do czynienia z potajemnym romansem.

Sugeruję wtedy dokonać sprawdzenia i ewentualnego potwierdzenia podejrzeń. Zalecam skorzystać z usług Prywatnego Detektywa. Koleżanka, Kolega to tez jest wyjście aby dokonać sprawdzenia i zweryfikowania podejrzeń, jednak najczęściej później okazuje się, że druga strona doskonale wiedziała co się dzieje i unikała jakichkolwiek kontaktów z kochankiem/kochanką. Zatem na dobrą sprawę romans „zamiera” i czeka znowu na dogodną chwilę.

Oczywiście pozostaje kontakt mailowy, telefoniczny i oboje kochankowie oczekują zmiany sytuacji na dogodną dla siebie.

Hmm…. sądzę, że w tym temacie ciąg dalszy jeszcze nastąpi. ;))

Reklamy