Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Przeglądając witryny internetowe (głównie jak wynika obecnie z badań to Google) po wpisaniu w przeglądarce hasła np.: prywatny detektyw, detektyw pojawia się mnóstwo firm.
Pytanie jak wyłuskać z tego ogromu tylko te które zasługują na naszą uwagę?
Po pierwsze musimy mieć świadomość, że również w linkach sponsorowanych pojawiają się firmy godne polecenia jak również „chwasty” pseudodetektywistyczne.
Nikt nie ma obowiązku sprawdzania czy reklamodawca który się ogłasza jest rzetelny i godny naszej uwagi.
Każdy może zapłacić w Adwords za wyświetlanie swojej reklamy i robi to tylko na własną odpowiedzialność.
Warto więc na początku zapoznać się z opiniami danej firmy w internecie. Jednak nie są to często opinie rzetelne i wystawiane przez Klientów.
Wiele dużych firm detektywistycznych wystawia sobie samemu pozytywne opinie mając tylko na względzie „złowienie” potencjalnego Klienta.
Warto zatem najpierw skonfrontować wybrane ogłoszenie z listą pseudodetektywów opublikowaną na stronie pseudodetektywi.
To pierwszy krok do dokonania weryfikacji Biura Detektywistycznego.
Kolejnym krokiem jest umówienie się z Detektywem i zweryfikowanie posiadanych przez niego dokumentów uprawniających go do wykonywania tego zawodu.
Niejednokrotnie do detektywa zgłaszają się osoby mające problemy życiowe zarówno w życiu osobistym jak również zawodowym. Swoje tajemnice pragniecie przekazać Detektywowi który z racji prowadzonego zawodu zobowiązany jest zachować dyskrecję, sporządzić umowę o współpracy oraz zachować wszelkie szczegóły dotyczące zlecenia w ścisłej tajemnicy.

Tylko detektyw posiadający licencję i wykonujący swój zawód zgodnie z wymogami prawa w Polsce jest gwarantem bezpieczeństwa i dyskrecji w trakcie prowadzonego zlecenia.

Kolejnym wariantem jest cena.

Jednak czy warto „oszczędzać” i powierzać swoje tajemnice osobie, która podaje się tylko za detektywa, i nie ma uprawnień do wykonywania tego zawodu na terenie Polski?

Powyższe weryfikacje dają Państwu większą pewność, że nie traficie na osoby podające się za detektywów, zaś Wasze tajemnice będą dobrze chronione i unikniecie niepotrzebnych kłopotów.

Zatem, proszę bardzo uważać przy wyszukiwaniu Detektywa w gąszczu internetowych ogłoszeń.

Reklamy