Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Niejednokrotnie do detektywa zgłaszają się osoby mające problemy życiowe zarówno w życiu osobistym jak również zawodowym.

Swoje tajemnice pragniecie przekazać Detektywowi który z racji prowadzonego zawodu zobowiązany jest zachować dyskrecję, sporządzić umowę o współpracy  oraz zachować wszelkie szczegóły dotyczące zlecenia w ścisłej tajemnicy.

Tylko detektyw posiadający licencję i wykonujący swój zawód zgodnie z wymogami prawa w Polsce jest gwarantem bezpieczeństwa i dyskrecji w trakcie prowadzonego zlecenia.

Drugim wariantem jest cena.

Jednak czy warto „oszczędzać” i powierzać swoje tajemnice osobie, która podaje się tylko za detektywa, i nie ma uprawnień do wykonywania tego zawodu na terenie Polski?

W internecie działa bardzo wiele pseudodetektywów. Zatem przed podjęciem współpracy z takimi ludźmi należy dokładnie zweryfikować posiadane przez nich kwalifikacje zawodowe.

Pierwszym krokiem byłoby najlepiej sprawdzenie na stronie Polskiego Stowarzyszenia Prywatnych Detektywów czy firma/agencja detektywistyczna nie figuruje w zakładce: Pseudodetektywi.

To daje Państwu już większą pewność, że nie traficie na osoby podające się za detektywów, zaś Wasze tajemnice będą dobrze chronione.

Zatem, proszę bardzo uważać przy wyszukiwaniu Detektywa w gąszczu internetowych ogłoszeń. 

Reklamy