Tagi

, , , , , , , , , , , ,

Często otrzymuję telefony od osób zainteresowanych moimi usługami z pytaniem: może jakiś podsłuch, może ustalenie osoby po numerze telefonu?
Wiele osób również sądzi, że jako Detektyw mogę przenikać przez ściany i posiadam czapkę niewidkę. 🙂
Zatem chciałym teraz rozwiać pewne wątpliwości w tym zakresie.
Zgodnie z obowiązujacym prawem w Polsce Detektyw nie może zakładać podsłuchów, nie jest informacja telefoniczną i ni czyni cudów.
Detektyw przedstawia sytuację zgodną z rzeczywistością, nie ubarwia jej i nie jest fantastą. Co ważne, nie preparuje dowodów.
Co do zmiany stanu rzeczy stałych…nie przenikam przez sciany i nie leżę pod łóżkiem kochanków z włączonym dyktafonem i kamerą.
Tak, niestety nie jesteśmy cudotwórcami, ale czasami udaje się nam dość szybko ustalić pewne fakty które Wam wydają się niemożliwymi.
Pracujemy dla swojego Klienta na najwyższych obrotach mając na celu jak najszybsze rozwiązanie Waszej sprawy.
W dużej mierze Detektyw tak właśnie działa. Nie liczy się dla niego zysk za wszelką cenę, a bardziej ma znaczenie chęć pomocy drugiemu człowiekowi w potrzebie.
Zatem reasumując, Detektyw pracuje rzetelnie, nie wykorzystując sił nadprzyrodzonych i szklanej kuli. Wynik jego pracy to niestety ale rozwiązywanie zagadek, obserwacja otoczenia i analiza wielu, czasami nieracjonalnyh zachowań innych ludzi.
Niewiele wspólnego z pracą detektywa mają programy tv z cyklu „Detektywi”, „Detektyw” czy tez super działania super detektywów dla których życie to gra operacyjna o której nie mają pojęcia.

Reklamy