Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zgłasza się do mnie wiele osób, które proszą o pomoc bo ich współmałżonek ma „drugie życie”. Zazwyczaj sprawa dotyczy tych samych wymagań: „Potrzebuję TYLKO ZDJĘĆ”… Kiedy słyszę coś takiego od razu zaczynam się uśmiechać sam do siebie.

„TYLKO ZDJĘCIA” to zazwyczaj oznacza bardzo dużo pracy dla mnie. „TYLKO ZDJĘĆ” to godziny spędzone za niewiernym obiektem naszych zainteresowań, to konieczność wtopienia się w tłum czy też inny las 😉

Wyszukanie odpowiedniego miejsca… Następnie oczekiwanie na ten jeden, konkretny moment, po którego uchwyceniu Zleceniodawca otrzymuje zdjęcia z potwierdzeniem swoich podejrzeń. Następnie kilka dni aby ten „serial” miał skutek i stał się dobrym materiałem dowodowym w Sądzie.

Oczywiście nie zdradzę Wam mojego warsztatu pracy. Niektórzy mogliby się tutaj naczytać o metodach i formach pracy a potem zbyt uważać na ulicy. 😉

Jednak mogę z całą stanowczością stwierdzić, że jeśli mamy do czynienia z romansem i wzajemnym zauroczeniem to ¾ moich „Obiektów” zachowuje się jak szczeniaki…. Które myślą tylko jednym organem swojego ciała i nie chodzi mi tutaj o ten znajdujący się w głowie 😉

Zatem wracając do „TYLKO ZDJĘĆ” są to niestety, ale godziny żmudnej pracy, jeśli jednak idzie za tym pożądany efekt to nie są to godziny stracone.

Tak wiec dla laika, który znajduje się na zakręcie życiowym i potrzebuje pomocy te „TYLKO ZDJĘCIA” to ostatnia deska ratunku. Jest to „deska” którą staram się mu dostarczyć i ma ona swój wielki potencjał zgromadzony w swoim wnętrzu. 😉

Ale od tego jesteśmy, aby pomagać. Niektórzy jednak zanegują i powiedzą, „Taaaa… co to za pomoc, jeśli za pieniądze. Zrobię to sam bez Detektywa”. To moja praca i wymaga gratyfikacji pieniężnej. Czy cena za moją usługę jest wysoka?

Proszę zadajmy sobie inne pytanie: Czy chcesz mieć wiedzę i konkretne dowody w Sądzie aby móc „strzelić” w tę drugą stronę? Ile dla Ciebie jest warte coś co pomoże ci wyrwać się z tego kieratu w jakim się znajdujesz i niejednokrotnie, jest czynnikiem pomocnym do późniejszego ułożenia sobie życia od początku bez tych złych wspomnień?

Jeśli jednak chcesz sam sobie zbierać dowody to nie ma kłopotu. Ale…. Żeby potem się nie okazało, że emocje zrobiły swoje i cała sprawa się skomplikowała.

Chyba tyle na dzisiaj. Czas uciekać do pracy. ogloszenie

Pzdr.

Reklamy