Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skontaktował się dzisiaj ze mną Mężczyzna który powiedział, że nasze usługi są jednak dla niego za drogie.  Stwierdził jeszcze, że jest w Trójmiescie pewna agencja detektywistyczna, która oferuje stawkę za 1 miesiąc pracy bądź za pól miesiąca pracy. Kwota za cały miesiąc pracy wynosi około 6.500 PLN Klient oszacował więc, że nasza stawka jest w porównaniu, z tą o której wspomina, za wysoka.

Zapytałem uprzejmie: „czy Pan zdaje sobie sprawę, jakie oferuje mu się warunki za kwotę miesięcznego wynagrodzenia opiewającego na kwotę 6.500 PLN?” Dzwoniący mężczyna nie był w stanie jednak podać mi warunków oferowanych w tej cenie przez tę konkretną firmę.

Zatem…. za cenę 6.500 pln oferuje się Czlowiekowi w potrzebie obserwację miesięczną, tylko nie wiadomo na jakich warunkach… czy praca będzie wykonywana przez 2-3 dni w ciągu tego miesiąca? czy tydzien? czy 2 tygodnie? Czy obejmuje godziny wiecozorowo-nocne? Czy rownież weekendy?

Czy Państwo sądzicie, że jeśli cena za 1 h pracy – chodzi konkretnie o obserwację w Trójmieście, kształtuje sie w przedziale 80-120 PLN (netto) to za 6.500 PLN uzyskają Państwo 1 cały miesiąc obserwacji?

Jeśli ktoś w to wierzy, to nie pojmuje zasad ekonomii, ktora jest nieprzejednana.

Niestety ale za taką kwotę nie uzyskacie Państwo zadowalającego efektu przez 1  miesiąc pracy. Po prostu to jest nieopłacalne… no chyba, że zlecenie wykonuje człowiek ktory nie posiada do tego predyspozycji, a jest tylko wynajetym najemnikiem do czarnej roboty i dostaje za 1h pracy 2-5 PLN.

Wtedy może się okazać, że taka cena ma sens…. tylko zlecenie nie trwa dalej 1 miesiac, a o wiele krocej. Co do samego efektu…. nie chciałbym tutaj na ten temat pisać, bo… efekt może być, delikatnie mówiać – mizerny.

Po drugie, jeżeli My umawiamy sie z Klientem na konkretną zaliczkę.. np. 2000 – 3000 PLN to już po 2-3 dniach możemy mieć efekt… i jak się okaże za 2.000 PLN… Zatem uzyskają Państwo upragnione dowody (jeśli się uda, a dość często się udaje)  za  kwotę 2.000 PLN.

Hmm…. ktoś pomyśli, że Właściciel Agencji Detektywistycznej ACCESS oszalał…. tak, bo mówi, że chce pracować za niższą kwotę… ale taką mamy dewizę, aby nie narobić bałaganu w portfelu Klienta…. pracujemy tak, aby jak najszybciej uzyskać efekt.

Nie obiecuję, że się uda… ale działamy tak aby się udało. Nie chcemy naciągać kogoś na kwoty niby niskie za miesiac prac, tylko zadajmy sobie pytanie: czy aby uzyskacie efekt za 6.500 PLn czy też okaże się nagle, że po miesiącu jest niewiele materiału i trzeba dalej dopłacać. Wtedy już może nie być tak „promocyjnie”.

Przed podpisaniem umowy zawsze zapytajcie: co dana firma wykona w kwocie jaka musicie zapłacić!! To bardzo ważne. Co więcej pamiętajcie o UMOWACH!! To jest wymagane i obowiązkowe!!

Pozdrawiam.

Reklamy