Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Oto przewodnik,

który pomoże Ci określić, czy Twój partner oszukuje Ciebie

i co za tym idzie prowadzi podwójne zycie i dopuszcza się zdrady.

Po przeczytaniu tej listy możesz ocenić, czy coś jest na rzeczy. Nie możesz jednak „wyrzucić” tego z siebie przed Partnerem-Oszustem. Takie działanie w emocjach spowoduje, że tylko oczyścicsz się emocjonalnie, ale działania zmierzajace do wykrycia romansu staną się bardziej trudne i być może ich nie złapiesz we dwoje.  

Czynniki które wskazują na zdradę małżenską to m.in. 

* Na początku romansu, normą jest, Oszukujaca Strona jest bardziej wrażliwa na swojego współmałżonka. Wynika to z poczucia winy którą Oszust może odczuwać.
* Gdy romans trwa już jakiś czas Oszust może próbować uzasadniać romans w swoim umyśle na swoją korzyść i szuka winy swojego Małżonka.
 
* Romansujacy często może stracić swoją rolę wynikająca w codziennych czynnościach domowych. Nie wykazują zainteresowania utrzymania Partnera lub dzieci, które mieszkają w domu. Nie wykazuja żadnych checi co do codzinnych prac domowych, np.  pielęgnacji ogrodu, koszenia trawnika, remontu domu, drobnych napraw bieżacych, itp. 
 
* Intuicja (przeczucie), że coś jest nie tak zwykle jest oznaką że być może Ty masz problem z tym, że Twój Partner Ciebie oszukuje. Doradzam, że w razie wystąpienia takich wątpliwości sprawdź je z profesjonalistą. Detektyw może byc tutaj niezastąpiony!!
 
* Zdradzajacy Partner może mieć znaczne zmiany w swoim życiu seksualnym (tj. chęc większej ilości seksu albo zupełnie minimalnej potrzeby seksu), moze wystąpić również coś na kształt zupełnie dotychczas niespotykanych żądzy seksualnych, takiego sexu jakiego dotychczas nie próbowaliście we dwoje. 
 
* Innym znakiem są też wasze wspólne finanse. Jeśli ktoś chce zdradzać to musi najczęściej więcej płacić aby zaimponować Kochanece, Kochankowi.  Więc zwróć uwagę na wydatki Partnera, bo najprawdopodobniej okaze się, że one wzrosly dość nagle. To może być kolejny symptom zdrady. 
 
* Niepokące są też sygnały nadmiernego dbania o swój wygląd zewnętrzny i zmiana nawyków w tym zakresie. Zdradzajacy będą bardziej wrażliwi na swój wygląd. Zatem obserwuj bo nagła zmiana świadczy o romansie, np. w stylu ubierania się, częstych kąpielach, nagłym dbaniu o sprawność fizyczną, zmianie perfumów i kosmetyków itp. ..).
 
* Warto również poza objawami fizycznymi poszukać takie dowody na romans, jak: szminka na kołnierzu, zapachy perfum na koszuli /bluzce, na bieliźnie plamy wydzielin fizjologicznych. 
Można również sprawdzić portfel oraz schowki w samochodzie, aby sprawdzić, czy nie ma w nich jakiegoś dziwnego paragonu, faktury vat, kartek z numerami telefonów, adresami, czy też prezerwatyw, itp.
 
* Możesz również monitorować swojego partnera/współmałżonka np. przez dwa tygodnie. W tym czasie śledzisz przebieg jego samochodu i liczbę przjeechanych km. Monitoruj czasu opuszczenia pracy i czas powrotu do domu. 
Prowadź wtedy zapiski i dokładnie zapamiętuj czasy, to powinno pomóc ustalić ewentualny wzorzec i tryb ewentualnego romansu. 
 
 Zwracaj uwagę na sposób prowadzenia rozmów telefonicznych przez Twojego Partnera. Zaobserwuj czy gdy jest w domu przy odebraniu telefonu ma np. tendencję do szeptania lub daje szybką i niezrozumiałą odpowiedź i natychmiast się  rozłącza. 
 
* Wiele osob będących uwikłanych w romans używa n ajczęściej telefonów komórkowych do komunikacji miedzy Kochankami. To jest bardzo dobry obszar do rozpoczęcia poszukiwań romansu. Być może uda się Tobie zaobserwować jakiś dziwny sms albo próby częstych połaczeń z jednego numeru telefonu.  
 
* Pamiętajmy, że zdradzajaca kobieta jest bardziej dyskretna w kontaktach ze swoim kochankiem. Większość kobiet szuka kochanka na dłużej, a nie „na jedną noc”. 
 
* Kiedy kobieta ma romans, to ma tendencję do tego, że bije od niej większy „blask”co może dawać do myślenia. 

 

Możesz nie mieć wystarczająco dużo dowodów, aby wygrać sprawę rozwodową. Namawiam więc do poszukiwania profesjonalnej pomocy – wynajęcia Detektywa, ktory zupełnie obiektywnie zdobędzie dowody zdrady.

Detektywa z doświadczeniem, któremu warto powierzyć swoje tajemnice i obawy. 

Zatem nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już dzisiaj! 

 

Reklamy