Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jeśli kobiety zdradzają, to przede wszystkim dlatego, że w związku czegoś im brakuje. Najczęściej podawane przez panie powody zdrady to tęsknota za czułością i bliskością. Dla mężczyzn elementy te są równie ważne, jednak to zazwyczaj nie ich brak jest przyczyną ich skoku w bok. Oto najczęstsze powody zdrady panów:

 

1. Strach, że coś go ominie

Z tym problemem najczęściej do czynienia mają osoby, które zaczęły się ze sobą spotykać już w bardzo młodym wieku. Po jakimś czasie pojawić się u nich może ciekawość i chęć zdobycia doświadczenia poza związkiem.

2. Zemsta

Ona go zdradziła, więc on odpłaca jej się tym samym. Zemsta bywa również częstym powodem, dla którego mężczyźni zdradzają.

 

3. Częste kłótnie

Częste narzekanie i kłótnie powodują u obojga partnerów frustracje. By je rozładować i choć na chwilę uwolnić się od stresującej rzeczywistości w domu, mężczyźni szukają pozytywnych emocji u innych kobiet.

4. Chęć urzeczywistnienia fantazji seksualnych

Mężczyźni często marzą o kobiecie, która w towarzystwie byłaby damą, w kuchni mistrzynią, a w sypialni wspaniałą kochanką. Mało która kobieta spełnia jednak wszystkie te oczekiwania.Niespełnione fantazje erotyczne i niezadowolenie z życia seksualnego bywają częstym powodem męskiej zdrady.

 

5. Jej częsta nieobecność

Jeśli kobiety często nie ma w domu, mężczyzna może poczuć się samotny i zacząć szukać pociechy w ramionach innej kobiety. Jest to, rzecz jasna, żadne usprawiedliwienie zdrady, ale dla wielu mężczyzn wystarczający powód.

6. Brak poczucia własnej wartości

Kiedy mężczyzna czuje się pożądany przez partnerkę, jego poczucie własnej wartości rośnie. Jeśli natomiast ukochana nie chce lub nie potrafi go dowartościować, może on zacząć szukać potwierdzenia swojej atrakcyjności u innej kobiety.

7. Brak uczuć

Jest to bardzo bolesne doświadczenie, ale jeśli miłość w związku już wygasła, mężczyzna może przestać czuć się zmotywowany do dochowania wierności swojej partnerce.
Reklamy