Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dla niektórych może to być szok. Inni będą się oburzać i bić mocno w pierś, że co jak co, ale ich te  statystyki nie dotyczą. Te są jednak bezlitosne – w wakacje zdradzamy na potęgę! Dla wielu z nas moralność i wierność pod wpływem słońca i plaży staja się pustym frazesem. Co najgorsze – do największej ilości zdrad w wakacje dochodzi właśnie nad… morzem!

Na zlecenie jednego z ogólnopolskich portali internetowych przeprowadzono badanie dotyczące wakacyjnych romansów Polek i Polaków. Wyniki sondaży mogą co niektórych zaskoczyć.

Po pierwsze – ponad 60% Polaków uważa, że wakacyjny „skok w bok” to nie zdrada. Według 10% ankietowanych mężczyzn taka „zabawa” jest ok, ale musi odbywać się przynajmniej 100 kilometrów od domu.

70% ankietowanych przyznało, że nigdy by się nie przyznało do wakacyjnej zdrady, kolejne 24% zadeklarowało szczerość w stosunku do partnera/ partnerki, ale tylko w obliczu wpadki potwierdzonej niepodważalnymi dowodami, jak np. odcisk szminki na bokserkach.

Większość mężczyzn (85%) przyznało, że wakacyjny seks jest bardziej podniecający niż zwyczajny stosunek…… czytaj dalej Źródło

Reklamy